دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧ - 
دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52710
 بازدید امروز : 27
 کل بازدید : 252205
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.16
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

هفتمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال 96

هفتمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال 96

هفتمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال 96 و با حضور دکتر آقاجانی ریاست دانشگاه  و رئیس شورای فرهنگی و دکتر مهدی کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و دبیر شورای فرهنگی دانشگاه و سایر اعضای این جلسه در روز شنبه هفتم بهمن ماه  1396 تشکیل شد.

در این جلسه که در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد جناب آقای دکتر آقاجانی ضمن تبریک به جناب آقای دکتر ناصری برای پذیرش مسئولیتامور فرهنگی دانشگاهاز انتخاب صحیح و بجای جناب آقای دکتر کدخدازاده نیز تشکر کردند و اظهار داشتند: حضور آقای دکتر ناصری در این سمت موجب رشد و توسعه همه جانبه فرهنگ دانشگاه خواهد بود و بیان داشتند: سوابق جناب آقای دکتر ناصری که سالهاست بنده افتخار آشنایی با ایشان را دارم و از سیمای ایشان نیز بارز است حکایت از بهتر شدن اوضاع فرهنگی دانشگاه در آینده خواهد بود.

جناب آقای دکتر آقاجانی همچنین موضوع ازدواج جوانان را یک دغدغه بزرگ برای شورای فرهنگی دانسته و اظهار داشتند: برای بهبود اوضاع فرهنگی دانشگاه توجه به امر ازدواج بسیار مهم است.

در جلسه مذکور که از ساعت 14:30 الی 16 برقرار بود دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی تشکیل منظم جلسات شورای فرهنگی دانشگاه را به عنوان اولین سطح سیاست گذاری و برنامه ریزی فعالیتهای فرهنگی از عمده تغییرات در فضای فرهنگی و منشاء تحولات فرهنگی دانشگاه دانستند.

در ادامه دکتر ناصری مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه با استناد به شیوه نامه شورای فرهنگی دانشگاه خواستار افزایش اختیارات کمیته تخصصی شورای فرهنگی دانشگاه شدند تا بر اساس قانون در بررسی و تصویب فعالیتهای فرهنگی دانشگاه تسریع شده و موارد مطرح شده در دستور جلسه شورای فرهنگی دانشگاه از عمق و اهمیت بیشتری برخوردار بوده، با کارشناسی لازم به صحن شورا بیاید.

در جلسه مذکور همچنینسرکار خانم دکتر قاسمی (همسر شهید دکتر شهریاری) به عنوان عضو مدعو به ارائه طرح هدی (طرح همسان گزینی دانشجویان) پرداختند و در ادامه آن اعضای شرکت کننده در شورا به طرح سوالات خود در این زمینه پرداختند.

 

گفتنی است سلسله جلسات شورای فرهنگی دانشگاه در راستای اجرایی نمودن آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود.


١٤:٤٠ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٨١٨٤    /    تعداد نمایش : ١٨١خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.