دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧ - 
دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52691
 بازدید امروز : 8
 کل بازدید : 252186
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.25
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام اسامی کاندیداها در انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی+خبر تکمیلی

اعلام اسامی کاندیداها در انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی+خبر تکمیلی

 

دبیر خانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی در نظر دارد انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی جهت برگزیدن نمایندگان عضو کمیته ناظر را در تاریخ 22/9/1396 برگزار کند. این انتخابات بر اساس دستور العمل اجرایی انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی (مصوب جلسه شماره 18 شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) برگزار خواهد شد از ساعت 15 الی 16 در محل سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار خواهد شد.

در این انتخابات که با حضور رئیس و نیز دبیر کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه برگزار می شود مدیر مسئولان ذیل بعنوان کاندیدا حضور خواهند داشت:

ردیف

عنوان نشریه

مدیر مسئول

صاحب امتیاز

1

پیام سلامت

داود پیرانی

کمیته تحقیقات دانشجویی

2

باور

سینا جمالیان

سینا جمالیان

3

کویر

ایرج سنجری

ایرج سنجری

4

نبض سبز

حامد نوروزی

حامد نوروزی

 
 

 

 

 

کلیه مدیر مسئولان نشریات فعال و نیمه فعال دانشگاه می توانند در این انتخابات شرکت کنند.

خبر تکمیلی:

 

دبیر خانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی به منظور ایجاد بستر مناسب جهت تبادل نظر مدیران مسئول نشریات و همچنین انعکاس نقطه نظرات کاربردی ایشان در سلسله جلسات کمیته ناظر بر نشریات، نشست انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی را برگزار نمود.

این انتخابات که به استناد ماده 4 دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی بود در تاریخ چهار شنبه 22 آذر 1396 در سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

در این نشست سرپرست تعالی فرهنگی و فوق برنامه و دبیر کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه و کارشناسان دبیرخانه و جمعی از مدیران مسئول نشریات دانشگاهی حضور داشتند. در ابتدای نشست مدیر مسئولان شرکت کننده به بیان دیدگاه های خود در حوزه نشریات دانشگاهی پرداختند.برنامه بعدی این نشست انتخاباتی، برگزاری آیین انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی برای شرکت در ترکیب کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی بود.

 

در این انتخابات 3 نفر از مدیران مسئول نشریات دانشگاهی به عنوان کاندیدا حضور داشته و هر کدام به مدت ده دقیقه طرح‌ و برنامه‌های خود را برای جلب نظر رای دهندگان شرح دادند.پس از رأی‌گیری، سینا جمالیان مدیر مسئول نشریه باور و ایرج سنجری مدیر مسئول نشریه کویر به عنوان اعضای اصلی و حامد نوروزی مدیر مسئول نشریه نبض سبز به عنوان عضو علی‌البدل به مدت یک سال انتخاب شدند. دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات ضمن تبریک به این عزیزان توفیق روزافزون تمام مدیران مسئول نشریات دانشگاهی را در عرصه های پر تلاش فرهنگی از درگاه احدیت خواستار شد.


١٠:٤٠ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٤٢٦    /    تعداد نمایش : ١٣٢خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.