دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - 
دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 46467
 بازدید امروز : 90
 کل بازدید : 228070
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.68
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تیتر خبر: جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشگاه

تیتر خبر: جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشگاه

کانون های فرهنگی از عوامل موثر در ایجاد و تعمیق خرده فرهنگ ها در میان دانشجویان دانشگاه هستند  و کارکردی حول         دو محور اصلی خدمت به ایجاد و تقویت نشاط در فضای دانشگاه و نیز خدمت به فرهنگ سازی سلامت  دارند. فعالیت های کانونی با ایجاد فضای نشاط و امید،انگیزه بخش کارهای گروهی می‌گردد و در صورت ایجاد مفاهمه گروهی در کانون، اعضاء به همگرایی عملی می رسند، لذا فرهنگ مشارکت نهادینه می‌شود و خلاقیت‌ها، ایده‌پردازی‌ها و ابتکارها مجال بروز پیدا می‌کنند.

در فعالیت‌های گروهی در کنار بعد علمی که هویت و رسالت اصلی یک دانشجو است، سایر ابعاد شخصیتی دانشجو رشد و تکامل پیدا می‌کنند و پتانسیل‌های فردی وی بروز می‌کنند.

در این راستا در روز 8/6/1396 جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشجویی دانشگاه با حضور جناب آقای خیاطیان، سرپرست تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، آقای مردانی نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، آقای خوش سیر کارشناس مسئول کانون های دانشجویی و دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه در "خانه کانون های فرهنگی" برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، باتوجه به اساسنامه کانون های فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سه نفر از دبیران و اعضای شورای مرکزی کانون های فرهنگی، به عنوان کاندیداهای احراز سمت "دبیر شورای هماهنگی"، انتخاب و به مدیر تعالی فرهنگی معرفی شدند تا یک نفر از ایشان به عنوان دبیر شورای هماهنگی کانون های فرهنگی انتخاب شود.

 

در این جلسه در خصوص مسائل مختلف از جمله جشنواره فرهنگی قرآنی دانشگاه، مشکلات اجرایی برنامه های فرهنگی و برنامه های آینده کانون های دانشجویی مذاکراتی صورت گرفت که حاضرین به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات و خواسته های مورد نیاز، پرداختند.


٠٩:٤١ - چهارشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥١١٦٢    /    تعداد نمایش : ١٤٠خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.