شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - 
شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 47748
 بازدید امروز : 28
 کل بازدید : 232945
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.12
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه در سال ١٣٩٦

 به همت دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه  و در راستای اجرایی نمودن دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاه  اولین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه در سال 96 برگزار شد.

در این جلسه که در محل  سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی برقرار بود حجت الاسلام و المسلمین سید جعفری به عنوان نماینده تام‌الاختیار و دائم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، خیاطیان سرپرست مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه به عنوان دبیر کمیته، دکتر مجاب عضو هیأت علمی دانشکده داروسازی، دکتر مرتضویان عضو هیأت علمی دانشکده تغذیه و دکتر استبصاری عضو هیأت علمی دانشکده پرستاری و مامائی به عنوان اعضای هیات علمی کمیته، معینی عیسی کان مدیر مسئول نشریه پیشاران و اسدی مدیرمسئول نشریه پلاک به عنوان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی حضور داشتند. در جلسه مذکور که از ساعت 13:30 شروع و تا 16:30 ادامه داشت خیاطیان ضمن اشاره به اینکه عمده ترین کارکرد نشریات دانشگاهی کار گروهی است و تمرین و تقویت کارگروهی از مسائلی است که باعث رشد و بالندگی دانشجو و در نهایت حرکت کشور به سمت توسعه خواهد بود افزودند به همین دلیل مهم است که باید در جلسات آینده کمیته نحوه حمایت مالی از نشریات دانشگاهی شفاف تر شود تا باعث دلگرمی بیشتر اصحاب نشریات شود.

در این جلسه همچنین 5 نشریه که تقاضای کتبی خود را مبنی بر شروع فعالیت به دبیرخانه کمیته ارائه نموده بودند موفق به کسب مجوز فعالیت شدند.

 

گفتنی است خیاطیان بعنوان دبیر جلسه تقویم پیشنهادی برگزاری جلسات آتی کمیته در سال 1396  را جهت برنامه ریزی اعضا برای حضور به موقع در جلسات ارائه نمودند.


١٠:٠٠ - چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٤٦١٥٨    /    تعداد نمایش : ١٨٩خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.