صفحه اصلي > اخبار > وبلاگ علمی 
 


کلینیک خرخر راه اندازی شد/خواب راحت با رفع این اختلال
دکتر قربانی متخصص گوش، حلق و بینی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از آغاز بکار کلینیک فوق تخصصی خرخر در این بیمارستان خبر داد.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
چگونه در برابر زلزله آماده باشیم؟!
زلزله یا زمین لرزه از آزاد شدن ناگهانی انرژی انباشته شده در سنگ های پوسته زمین به وجود می آید. این آزاد شدن انرژی از نقطه ای در عمق زمین به نام کانون زلزله آ غاز و با رها شدن انرژی به صورت امواج، باعث لرزش سطح زمین می شود.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
« سکته مغزی سن و سال نمی شناسد » / این اتفاق را جدی بگیرید
روز جهانی و هفته ملی سکته مغزی با هدف کاهش مرگ و میر ناشی از سکته های مغزی هرساله هفتم تا پانزدهم آبان ماه با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی سطح کشور برگزار می شود.
 ١٣٩٦/٠٨/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه های مهم در برخورد با محصولات تراریخته و قاچاق
تراریخته و قاچاق دو مبحث مهم و تاثیرگذار در صنعت غذای کشور است که این روزها تبدیل به یکی از دغدغه های مردم شده و نگرانی آنها را در مصرف مواد غذایی بیشتر کرده است. با توجه به اهمیت این دو موضوع دکتر امیر حسین میرکریمی مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی معاونت غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درمصاحبه ای به توضیح در رابطه با این دو موضوع پرداخته است. دکتر میرکریمی همچنین در ادامه به راههای شناسایی کالای قاچاق نیز اشاره کرده است.
 ١٣٩٦/٠٨/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مصرف داروهای بیولوژیک، سل نهفته را به سل فعال تبدیل می کند
معاون آموزشی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی سل و بیماری های ریوی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری گفت: مصرف داروهای بیولوژیک بویژه در برخی بیماری ها مانند روماتوئید آرتریت و کرون و پیوندها رو به افزایش است و تحقیقات نشان می دهد ادامه مصرف این داروها، سل نهفته را به سل فعال تبدیل می کند.
 ١٣٩٦/٠٧/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>