صفحه اصلي > اخبار 
 


با تلاش مراکز بهداشتی نزدیک به 50 هزار نفر غربالگری دیابت شدند
طی سال های گذشته افزایش شیوع دیابت در جهان به بزرگترین اپیدمی تاریخ تبدیل شده است، به نحوی که تا پایان سال 2015 بیش از 415 میلیون نفر از افراد 20 تا 79 ساله در جهان به این بیماری مبتلا بوده اند و پیش بینی می شود تا سال 2040 این تعداد از 640 میلیون نفر نیز بگذرد.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرگ بیش از یک میلیون کودک زیر 5 سال بر اثر بیماریهای پنوموکوکی در جهان
طبق آمار سازمان بهداشت جهانی، بیماریهای پنوموکوکی اولین بیماریهای عفونی کشنده در سراسر دنیا هستند و متاسفانه سالانه بیش از یک میلیون کودک زیر 5 سال بر اثر ابتلا به بیماریهای پنوموکوکی جان خود را از دست می دهند.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزش اخلاق سازمانی دربیمارستان شهدای تجریش برگزار شد
کارگاه آموزشی اخلاق سازمانی با حضور دکتر غلامرضا محسنی رییس مرکزپزشکی شهدای تجریش شنبه 20 آبان ماه در سالن کنفرانس مرکز برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٨/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان شرکت در بيست و سومین جشنواره تحقيقاتي علوم پزشكي رازی اعلام شد
بيست و سومین جشنواره تحقيقاتي علوم پزشكي رازي به منظور تجليل و تکریم از محققان برجسته ايراني داخل و خارج از كشور و معرفي فعاليت‌هاي تحقيقاتي برتر علوم پزشكي دي ماه سالجاری برگزار می شود.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت نام بیش از 2500 نفر از زائران اربعین حسینی در پویش اهدای عضو
رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به پویش " اهدای عضو، اهدای زندگی" گفت: در این پویش قصد بر فرهنگ سازی و انتقال این موضوع است که بدن بعد از مرگ مغزی بجای رفتن زیرخاک، با اهدای عضو می تواند جان بسیاری را نجات دهد.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>