پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

درجلسه مشترک صورت گرفت:

تفاهم نامه همکاری های فی مابین مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و مدیریت پزشکی ورزشی دانشگاه به زودی نهایی می شود

تفاهم نامه همکاری های فی مابین مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و مدیریت پزشکی ورزشی دانشگاه به زودی نهایی می شود

به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، در جلسه مشترک میان مدیرتربیت بدنی دانشگاه و مدیرگروه پزشکی ورزشی دانشگاه، در خصوص اهداف مشترک سازمانی بحث و گفتگو نمودند.

دکتررضاوفائی ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از نیازهای مدیریت تربیت بدنی دانشگاه انعقادتفاهم نامه همکاری های مشترک با گروه پزشکی ورزشی دانشگاه است.

مدیرتربیت بدنی دانشگاه افزود: این تفاهم نامه مشترک در خصوص همکاری های دوجانبه در بخش های آموزش، فنی، معاینات دانشجویان اعزامی به المپیادها، ارزیابی آمادگی جسمانی وسلامت دانشجویان می باشد.

دبیرمنطقه 10 مدیران تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کشور تصریح کرد: این همکاری های مشترک در قسمت های حرکات اصلاحی و درمان بیماری از طریق تمرین و ورزش و مدیریت آسیب های ورزشی دانشجویان نیز انجام خواهد گرفت.

دکترعابدی یکتا مدیرمرکزپزشکی ورزشی بیمارستان طالقانی نیز با ابراز خرسندی از این همکاری ها گفت: تست های آمادگی جسمانی در دومرکز بیمارستان طالقانی و یا آکادمی فوتبال واقع در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد و همچنین گروه پزشکی ورزشی می تواند با مدیریت تربیت بدنی در بخش های روانشناسی ورزشی و اعزام پزشک به همراه کاروان ها و تیم های ورزشی همکاری داشته باشد.

شایان ذکر است سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور از تاریخ دهم لغایت شانزدهم شهریورماه سالجاری در شهرکرد برگزار می گردد و کاروان دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیش از 70 ورزشکار در 9 رشته ورزشی در این رقابت ها شرکت خواهد کرد.


٠٧:٥٦ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٤٩٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٨خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.